گروه بازرگانی رادمان
شنبه , ۱ آبان ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید عمده پاستیل میوه ای ترکیه جلی بن

خرید عمده پاستیل میوه ای ترکیه جلی بن

پاستیل های ترکیه ای جلی بن، تولید کننده مرغوب ترین تنقلات میوه ای می باشد که با توجه به حاشیه سود بالای آن، شاهد درخواست های بالای خرید عمده آن نیز هستیم.
تنوع پاستیل های عرضه شده در بازار امروزی ایران، از گستردگی خاصی به لحاظ برند، کیفیت و همچنین قیمت برخوردار می باشد که در این میان، پاستیل های جلی بن از بهترین مواردی قابل معرفی به جهت داشتن قیمت های مناسب، کیفیت بالا و همچنین تنوع بی نظیر، می تواند مورد انتخاب برای شرکت ها و فروشگاه های پخش کننده پاستیل و تنقلات قرار گیرد.
در این زمینه پاستیل های جلی بن از ترکیه وارد ایران می شود و با توجه به تنوعی که در مدل های ارائه شده دارد، قابل رقابت با برند ببتو نیز خواهد بود که اکثر مشتریان، این نوع پاستیل ها را با توجه به قیمت های ارزان تر آن ها، برای خرید عمده خود ترجیح می دهند.

پاستیل ترکیه

پاستیل شکری ترکیه ای

بخش قابل توجهی از پاستیل های ترکیه ای تولید شده، به صورت شکری و ژله ای هستند که با بسته بندی های یک کیلویی و همچنین ۱٫۵ کیلویی با شکل های نواری و مدادی عرضه می شوند.
تامین عمده پاستیل های مرغوب ترکیه ای جلی بن با انواع شکل و مدل های مختلف از جمله مواردی است که از طریق این سایت، امکان پذیر ساخته ایم و از این طریق، امکان دستیابی مشتریان به مزیت هایی همچون قیمت های دست اول، تنوع بالا به همراه کیفیت تضمین شده را فراهم ساخته ایم.
در کنار پاستیل های کیلویی این برند، شاهد این مسئله هستیم که پاستیل های ورقه ای نیز به عنوان بخش دیگری از تولیدات شرکت جلی بن می باشد که برای سوپرمارکت ها پیشنهاد می شود و این نوع پاستیل ها نیز برای خرید عمده در اختیار مشتریان قرار گرفته است.
منبع: بازار شکلات ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

خرید انواع پاستیل خارجی عمده

خرید انواع پاستیل خارجی عمده

کشورهای متعددی در جهان، به تولید انواع پاستیل می‌پردازند. با وجود شرکتهای ایرانی بسیاری که …

دیدگاهتان را بنویسید