گروه بازرگانی رادمان
شنبه , ۵ مهر ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / پاستیل مخلوط / فروش انواع پاستیل مخلوط خارجی عمده

فروش انواع پاستیل مخلوط خارجی عمده

عمده فروشی انواع پاستیل با مارک های خارجی سبب شده تا زمینه های سودآوری مناسبی در بازار ایران فراهم شود اما آیا با برندهای عرضه کننده پاستیل و ویژگی های هر کدام از آن ها و تنوعی که دارند، آشنایی لازم را دارید؟

پاستیل کیلویی ویدال اسپانیا
کشور اسپانیا از جمله قطب هایی است که ضمن تولید تنقلات پاستیل، موقعیت های همکاری با بازار ایران را نیز فراهم ساخته است. اما ویژگی های متمایزی در خصوص این نوع پاستیل های خارجی وجود دارد که نخستین آن مربوط به داشتن بدون گلوتن بودن این نوع پاستیل ها می باشد و از همین رو برای بیماران سلیاکی می تواند بسیار مناسب باشد.
اما انتخاب پاستیل های یک کیلویی ویدال می تواند قیمت های به صرفه تری داشته باشد که دلیل این امر، کاهش هزینه های بسته بندی این نوع پاستیل ها خواهد بود.
اما فعالیت های فروشگاهی و سوپرماکتی، نیاز به بسته بندی های کوچک تر پاستیل دارد که از همین رو انواع پاستیل های صد گرمی و ۴۰ هم این برند هم تولید و عرضه می شود.

پاستیل بستنی قیفی ببتو
شرکت ببتو در ترکیه فعالیت های تولید پاستیل های خود را به انجام می رساند و پاستیل های این شرکت نیز از بیشترین تنوع برخوردار می باشد که از جمله می توان به پاستیل های بستنی قیفی اشاره نمود و این نوع پاستیل ها علاوه بر ظاهر جذاب خود، طعم متفاوتی هم به همراه دارد که این امر سبب می شود تا فروش بالایی را به خود اختصاص دهد.
پاستیل های جیلی بیلی، خرسی، میوه ای، ستاره دریایی، میکس اقیانوسی، نوشابه ای هم به عنوان بخش دیگری از این پاستیل های یک کیلویی به حساب می آیند.

پاستیل نوشابه ای هاریبو ترکیه
کشور ترکیه برندهای متعددی از پاستیل های یک کیلویی را عرضه می نماید که بخش دیگری از آن اختصاص به پاستیل های هاریبو دارد و در این میان، پاستیل های نوشابه ای به عنوان یکی از شکل هایی است که می تواند به صورت ساده و یا شکری تولید و عرضه شده باشد.
اما در کنار پاستیل های کیلویی، نمونه های بسته بندی دیگری هم با کاربردهای مختلف تولید و وارد می شود که می توان به پاستیل های سطلی اشاره نمود و این نوع پاستیل ها نیز برای مصارف فروشگاهی بسیار مناسب خواهد بود.

پاستیل میوه ای فله فینی
یک مارک قابل معرفی دیگر در خصوص پاستیل های خارجی، اختصاص به پاستیل های فینی اسپانیا دارد که به لحاظ کیفی، قابل رقابت با برند ویدال می باشد و این نوع پاستیل های یک کیلویی از لحاظ شکل و مدل نیز مشابه برند اسپانیا هستند.

پاستیل های میوه ای کنتی روسی
شرکت روسی کنتی در کنار شکلات های کیلویی پذیرایی خود، انواع پاستیل های میوه ای مغزدار را نیز تولید و عرضه نموده است که این نوع پاستیل ها به صورت شکلات دو سرپیچ بسته بندی شده و در نتیجه از خشک شدن آن جلوگیری می نماید.
طعم های ارائه شده برای این نوع پاستیل های میوه ای به گونه ای است که بتوان تنوع قابل توجهی را بر اساس ذائقه های مختلف عرضه نمود.

پاستیل کیلویی روشن اوکراین
یکی از دیگر مجموعه های شکلات سازی خارجی که تولید پاستیل را نیز در برنامه های تولیدی خود قرار داده است، مربوط به شرکت اوکراینی روشن می باشد و پاستیل های زنبوری و کفشدوزکی و میوه ای از محصولات این شرکت به حساب می آید.
پاستیل های شرکت روشن نیز با دارا بودن بسته بندی های شکلاتی می تواند برای پذیرایی های مختلف شما، یک پیشنهاد ویژه به حساب آید.

پاستیل کیلویی خارجی اولکر
یک مارک جدید پاستیل خارجی که به تازگی وارد بازار کشور ما شده، اختصاص به پاستیل های اولکر دارد که این برند نیز به نوبه خود توانسته تنوع بهترین پاستیل های کیلویی را به بازار عرضه نماید.
سودآوری در عرصه پاستیل های خارجی از جمله فعالیت هایی است که بدون شک، بازدهی های لازم را به همراه دارد و از همین رو ضمن معرفی بهترین مارک پاستیل های خارجی، تامین عمده آن ها را نیز امکان پذیر ساخته ایم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

قیمت پاستیل کیلویی

قیمت پاستیل کیلویی خارجی

قیمت پاستیل کیلویی با انواع مارک های خارجی در این مرکز به صورت روزانه اعلام …

دیدگاهتان را بنویسید